Malatya Muhabir
Malatya Muhabir
Malatya Muhabir
Malatya Muhabir
Malatya Muhabir

Murat Aslan; Artık Soran ve Sorgulayan Bir Milletimiz Var

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Artık Milletin ve Ülkenin Bekası İçin Hesabı Yıllarca Ödeyen Değil, Vatan İçin Bayrak İçin Diyip Oy İsteyenlerden Yapılan İcratların Hesabını Soran Bir Milletimiz Var.
Murat Aslan; Artık Soran ve Sorgulayan Bir Milletimiz Var

Murat Aslan;  Artık Sadece Dinleyen Değil Soran , Sorgulayan Bir Milletimiz Var

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Artık Milletin ve Ülkenin Bekası İçin Hesabı Yıllarca Ödeyen Değil, Vatan İçin Bayrak İçin Diyip Oy İsteyenlerden Yapılan İcratların Hesabını Soran Bir Milletimiz Var.

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan,  Bugün Geçici Ticeret Merkezi alanı yanından ticaretlerini devam ettiren esnafımızı ve Malatyapark AVM içerisinde  bulunan vesnaflarımızı ziyaret ettik.Burada vatandaşlarımızın   ve esnaflarımızın  deprem sonrası yaşadıkları problemleri dinleme fırsatı bulduk.  Talep ve şikayetlerini dinledik.Sağ olsun  hemşehrilerimiz  bizlere  büyük  teveccüh  ve  ilgi alaka  gösterdi. Beni en  çok  sevindiren  ise  pandemi  ve  depremler sonrası  bu kadar  zorluklara  rağman milletimizin esnafımızın ayakta  durma  mücadelesi  ve  umutlarını  diri  tutma garetleri beni çok mutlu etti.   Allah'ın  izni  ile  milletimizin gözünde  gördüğümüz bu  ışık  bize referans  olacak  yolumuzu aydınlatacaktır.

 

Murat Aslan; Artık Hesabı Ödeyen Değil, Hesabın Sonucunu Soran Bir Milletimiz Var

Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan,  Milletimiz o  kadar  bilinçliki gündemi  ve  siyaseti  mükemmel  takip ediyor. Vatandaşımız en  ince  noktasına kadar  soruyor ve sorguluyor. Bizleri  soru  yağmuruna  tutmaları  projelerimizi  sormaları  ve  kendimizi anlatmamızı istemeleri çok  menmuniyet verici  bir durum. Deme kki  artık  hemşehrilerimiz  öyle  birilerinin yönlendirmesi  ile sandığa  gitmeyecek.  Milletimizin Dayatmayla  ısmarlama ile  gelen  adaylara değil  işin ehli   liyakat sahibi projesi  olan başkan adaylarını tercih edeceklerini söylemesi bizler  dahada  heyecanlandırdı  dahada çalıma  azmimizi arttırdı. 

 

Allah'ın  izni ile  ben ve  bir birinden kıymetli  ekibimizle  birlikte  her gittiğimiz  yerde  milletimizin  sorunlarını dinliyor ve not  alıyoruz. Bizim inancımızda  iştişare kültürü çok  önemli  biz  her  ne kadar  konuya  hakim olsakta  gözden  kaçırdığımız  konular  olabilir. Halkımızın sorunlarını birebir  bilemiye  biliriz. Zorlukları  ve sıkıntıları  yaşayan milletimizin  kendisidir. Bunun için  ortak  akıl  dediğimiz  söz   altı  doldurularak  sözde  değil  gerçekte  hayata  geçirilmelidir. İnşallah  bizim  başkanlığımızda İstişare  ile , Ortak Akıl ile halkımızla  esnafımızla  bir araya  gelerek  haftalık  , aylık  halk  günleri  ve esnaf günleri düzenleyerek  sorunları  ve güzellikleri  birlikte  çözüp  birlikte paylaşacağız. Ben Odaklı Değil Biz  Odaklı bir Belediyecilik Anlayışı ile bu  şehri  yöneteceğiz dedi.

 

Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Şehir Planlamacısı Murat Aslan, Samimi ve içten davranan hemşehrilerimize  teşekkür eder. Tüm Hemşehrilerimin ve İslam Aleminin   On bir Ayın Sultanı Ramazan Ayını kutlarım. 

YORUM YAP

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

ÇOK OKUNAN HABERLER
NAMAZ VAKİTLERİ Tüm Vakitler
İMSAK GÜNEŞ ÖĞLE İKİNDİ AKŞAM YATSI
06:10 07:40 12:33 14:55 17:16 18:40
  Takım O Av. P
1 FENERBAHÇE A.Ş. 15 13 40
2 GALATASARAY A.Ş. 15 13 40
3 MONDİHOME KAYSERİSPOR 15 8 29
4 TRABZONSPOR A.Ş. 15 8 26
5 BEŞİKTAŞ A.Ş. 15 8 26
6 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 15 6 23
7 BITEXEN ANTALYASPOR 15 6 23
8 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 15 6 22
9 KASIMPAŞA A.Ş. 15 6 21
10 ATAKAŞ HATAYSPOR 15 4 18
11 MKE ANKARAGÜCÜ 15 4 18
12 EMS YAPI SİVASSPOR 15 4 18
13 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 15 4 17
14 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 15 4 15
15 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 15 5 15
16 TÜMOSAN KONYASPOR 15 3 14
17 YILPORT SAMSUNSPOR 15 4 14
18 CORENDON ALANYASPOR 15 3 14
19 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 15 3 13
20 İSTANBULSPOR A.Ş. 15 2 8
Malatya Muhabir