Ana Menü

Zafer Spor Kulübü boksa damga vurdu,

20.05.2022 - 13:38 Yayınlanma Tarihi
| 20.05.2022 - 13:40 Güncelleme Tarihi
A- A+

Spread the love Malatyalı boks severlerin yoğun ilgi gösterdiği iller arası boks şampiyonasında, Zafer Spor Kulübü sporcuları boks müsabakalarında başarılı sonuçlar alarak, çok sayıda madalya kazandı.

Malatyalı boks severlerin yoğun ilgi gösterdiği iller arası boks şampiyonasında, Zafer Spor Kulübü sporcuları boks müsabakalarında başarılı sonuçlar alarak, çok sayıda madalya kazandı.

19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı nedeniyle Cumartesi başlayan ve 4 gün süren boks Şampiyonada Zafer Spor Kulübü sporcuları çok sayıda madalya aldı.

Sporcuların gösterdikleri yüksek performanslar ve aldıkları başarılı sonuçlarla gururlandıklarını belirten Milli Sporcu Avrupa Şampiyonu aynı zamanda Zafer spor Kulüp Başkanı ve Antrenör Ali Zafer, 19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı boks şampiyonası da iyi mücadele ederek madalya kazanan sporcularımızı kutluyorum. Kulüp Antrenörü Mehmet Yeşilova hocamıza da teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki yapılacak karşılaşmalarda aynı başarıyı göstereceklerine inanıyorum.

Zafer Spor Kulübü Madalya Alan Sporcuların İsimleri Şöyle;

Tolgahan Bahri Zafer: Altın Madalya

Zeynep Zafer: Altın Madalya

Hasan Mintaş: Altın Madalya

Ramazan Kaymak: Altın Madalya

Emre Özbayrak: Altın Madalya

Melike Damla Kömürgöz: Gümüş Madalya

Mehmet korkut: Gümüş Madalya

Yusuf Tekin: Gümüş Madalya

 

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.