Ana Menü

yönetmen Uyumazdan Dönmez Medya gurubuna ziyaret

12.05.2022 - 17:59 Yayınlanma Tarihi
| 12.05.2022 - 18:08 Güncelleme Tarihi
A- A+

Ne yaparsan yap aşkla yap

"Malatya'da 13 yıldır tiyatroyu severek yapıyorum, tiyatroyu gönül veren herkesi bekliyoruz"

Altın kayısı sanat topluluğu kurucusu tiyatro oyuncusu ve yönetmeni İbrahim Şahin Uyumaz Malatya’mızın değerli basın mensuplarından olan Dönmez Medya yönetim kurulu başkanı Selçuk Dönmez ‘e hayırlı olsun ziyaretinde buluyorum. Çıkmış olduğunuz bu kutsal yolda size ve ekibinize başarılar diliyorum dedi.

“kum sanatına başladım”

“Malatya’mızın 4.kuvvet basın mensuplarımızdır ifadelerini kullan Yönetmen Uyumaz 13 yıldır Türkiye’de organizasyon kapsamında Tiyatro’da sahne alıyorum. Meslek aşkı ne yaparsanız severek yapmamız gerekiyor mesleğim severek yapıyorum kendimi geliştirmek için kum sanatına başladım evimde kendi imkanlarla kum sanattı yapıyorum en büyük hayalim tiyatro ve kum sanatını birleştirip Sahne’de sanat severlerle buluşturmak şeklinde konuştu.

"Gençlere güveniyoruz"

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren dönmez Medya gurubu yönetim kurulu başkanı Selçuk Dönmez Malatyalı Tiyatro oyuncusu ve yönetmen İbrahim Şahin Uyumaz ’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Malatya’mız ve bölge ‘de tiyatro yaparak sanat sevenleri bir araya getiriyor Kum sanatına başladığını söyledi başarılar diliyorum ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.