Ana Menü

Yıldız Holding CEO’su Mehmet Tütüncü Malatya’da İş Dünyası ve Üniversiteli Gençlerle Buluştu

14.05.2022 - 12:28 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından “Dost Meclisi” programına katılan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su Mehmet Tütüncü 'Malatya'da

Özel bir otelde gerçekleşen programa Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya Ticaret Borsası MTB Başkanı Ramazan Özcan, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su Mehmet Tütüncü, Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Başdemir  İnönü Üniversitesi öğrenciler ve Malatya iş insanları üyeler katıldı.

Kuran-ı Kerim okundu

“Ülker Bisküvi Bu Coğrafyada en kıymetli şirketlerden birisidir”

Açılış konuşması gerçekleştiren Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz, MÜSİAD Malatya Şubesi olarak. Bu gün çok kıymetli misafirimizi ağırlamaktayız Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su. Mehmet Tütüncü Değişen Dünyası ve Değişen iş. Dünyası kurumsallaşmasının önemi konusu hakkında sunum yapacaklar değerli sunumlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Hayırlı başladığımız bu programa hayırlı sonuçlar elde edeceğimiz bir amaca vesile olur inşallah Yıldız Holding Sabri Ülker Allah kendisine Rahmet etsin 1940 yıllarında temellerini attığı, Bisküvi markası Ülkelerle hayat bulmuş. Onun külleri ve etik değerli üzerinden kendini inşa etmiş. Bu coğrafyada en kıymetli şirketlerinden bir tanesidir programa katılan sivil toplum temsilcilerimize iş insanlarına teşekkür ediyorum şeklinde konuştu.

“Ülke çapında hem ‘de Dünya çapında adından söz ettiren güzel in insanlarımız var”

 Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Malatya Şubesi tarafından “Dost Meclisi” programına katılan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su Mehmet Tütüncü Hem şehrimizin Malatya’da olduğunu belirten  Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar toplantıda bir MÜSİAD üyesi olarak hem ’de Şehrimizin emektarı hizmetkârı olarak bulunuyorum.  Şehrimizde artık çok güzel şeyler oluyor, güzel programlar ve organizasyonlar oluyor Fuarlar paneller ve konferanslar oluyor sempozyumlar oluyor sabah saat 8.00 da başladım sayısını bilmiyorum ama inşallah çok rahat bir şekilde geçti her günümüz böyle şehir hareketli olunca bizlerde bu hareketten haliyle hisseder olmaya gayret ediyoruz. Hem şehirlerimizin başarısı ’da bizleri gururlandırıyor Malatya Girişim Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Başdemir ‘abimiz var İlimizde gerçekten hem Ülke çapında hem ‘de Dünya çapında adından söz ettiren güzel in insanlarımız var güzel girişimciler ve iş insanları yetiştirmeye devam ediyor. Bereketli topraklar mutlaka bizim topraklarımızda günü geçen zamanı olan burada çalışan burada bağlantısı olan, güzel bir şekilde yâd ediyor anılarıyla dedi.

 

Başkan Çınar Malatya Kitap Fuar açılışında Malatya valimiz Aydın Baruş konuşurken 3,Çubuk yıldır burada ama , çok üzgün ve duygusal bir şekilde  duyguları çok rahat bir şekilde  hissedebiliyoruz oradaki toplulukla paylaşarak  bu hissiyatını bizlere ifade etti.    

 

“Tütüncü: “Günümüzün hızla değişen iş dünyasında fırsatları şimdiden görebilmek çok değerli”

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su Mehmet Tütüncü, MÜSİAD Malatya’nın düzenlediği “Dost Meclisi” programı kapsamında Malatya’yı ziyaret etti. İlk olarak İnönü Üniversitesi’nde öğrencilerle buluşan Tütüncü, eğitim ve iş hayatındaki tecrübelerini aktarırken, gençlerden gelen soruları da yanıtladı.

Ardından MÜSİAD üyeleriyle bir araya gelen Mehmet Tütüncü, Yıldız Holding’in faaliyet alanları, iş dünyasının yaşadığı değişim ve aile şirketlerinde kurumsallaşmanın önemi hakkındaki görüşlerini iş insanlarıyla paylaştı.

MÜSİAD Malatya Başkanı Muharrem Poyraz, Mehmet Tütüncü’ye teşekkürlerini sunarken, “Yıldız Holding gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında markalarıyla ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyor. Bugün Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Sayın Mehmet Tütüncü’nün tecrübelerini ve görüşlerini dinleme imkânı bulduk. İş insanlarımızın ve gençlerimizin bu deneyimlerden sonsuz istifade ettiğine yürekten inanıyorum.” dedi.  

 

Anadolu’daki ve yurt dışındaki geniş etkileşim ağıyla MÜSİAD’ın önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu belirten Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO'su Mehmet Tütüncü ise şunları ifade etti: “MÜSİAD, Türk iş dünyasının saygın ve güvenilir imajına önemli katkılarda bulunuyor. Bugün de bir Malatyalı olarak çalışmalarını büyük bir takdirle izlediğim MÜSİAD Malatya’nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen ’Dost Meclisi’ programında iş insanlarıyla ve İnönü Üniversitesi öğrencileriyle bir araya gelmekten memnuniyet duydum. Böylesine dinamik gençlerimizi ve ahlaklı, çalışkan, yenilikçi iş insanlarımızı görünce bir kez daha iftihar ettim. İşin ve sektörlerin büyük bir hızla değiştiği bir dünyada fırsatları öngörebilmek, değişime uyum sağlayıp liderlik edebilmek için fikir alışverişinde bulunmak çok kıymetli. Bu anlamda ‘Dost Meclisi’ gibi buluşmaların çok değerli olduğuna inanıyor, bu keyifli ve verimli etkinlik vesilesiyle, Yıldız Holding adına MÜSİAD Malatya’ya çok teşekkür ediyorum. İfade etti .

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.