Ana Menü
12.05.2022 - 14:04 Yayınlanma Tarihi
| 12.05.2022 - 14:11 Güncelleme Tarihi
A- A+

Malatya Yazıhan ilçesinde Durucasu ve Kömüşhanda halk eğitim bünyesi kapsamında devam eden ücretsiz boks kursuna belediye başkanı Nevzat Öztürk ten ziyaret ve sporculara malzeme desteği.. 

Malatya Yazıhan ilçesinde Durucasu ve Kömüşhanda halk eğitim bünyesi kapsamında devam eden ücretsiz boks kursuna belediye başkanı Nevzat Öztürk ten ziyaret ve sporculara malzeme desteğinden dolayı teşekkür eden  Antrenör Sinan Argalı Yazıhan Belediye Başkanımız Nevzat Öztürk 'sporculara desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Her zaman spor ve sporcularının yanında başkanımız emeklerine sağlık sprocu kardeşlerimize malzeme yardımı yapıyorlar dedi. 

"milli sporcular yetiştirmek"

Antrenör Sinan Argalı Haziran ayında yapılacak olan Şampiyona için yoğun bir şekilde çalışıyoruz amacımız şampiyonada derece yapıp milli sporcular yetiştirmek kurslarımıza sürekli  maddi manevi desteklerini esirgemeyip gençlerimizin yanında olan  değerli belediye başkanımız Nevzat Öztürk beye ve kurslarımızın açılmasında öncülük eden hem müdürümüz Ramazan Tanyıldızına teşekkür ediyorum  şeklinde konuştu. 

"Sporcularımıza her zaman destek verememiz gerekiyor"

Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk ise Sprocu kardeşlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Malatya'mız en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum başrarılar diliyorum ifadelerini kulland. 

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.