Ana Menü
26.06.2022 - 11:39 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Vali Hulusi Şahin, Battalgazi Belediyesi tarafından “Gençler Sporla Hayat Bulsun” mottosuyla düzenlenen Yaz Spor Kursları açılış programına katıldı.

Arkadaşlık gelişimi ile fiziki ve mental olarak sağlıklı gelişimin sağlanmasında sporun önemini vurgulayan Vali Hulusi Şahin, yaz kurslarına başvuru sayısının 30.000’in üzerinde olduğunu bu sayının daha da artacağını ifade ederek spor tesislerimizi ilimize kazandıran Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu’na, spora destek veren Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü görevlilerine, Belediyelere, hoca ve antrenörlere teşekkür etti.

Battalgazi Belediyesi tarafından Yüzme, Futbol, Basketbol, Voleybol, Karate, Taekwondo, Wushu, Badminton, Masa Tenisi, Kort Tenisi ve Okçuluk branşlarında 7-15 yaş grubu çocukların kültürel açıdan daha donanımlı hale gelmeleri, spor yapmaları ve sosyal aktivitelere katılarak yaz ayını verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla Battalgazi Spor Salonunda düzenlenen Yaz Spor Kursları açılış programına Vali Hulusi Şahin, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ebubekir Kayhan, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Program sonunda Vali Hulusi Şahin, Battalgazi Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Kasım Karaduman ve Koordinatör Ali Duran’a spora katkılarından dolayı plaket verdi.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.