Ana Menü
20.07.2022 - 12:42 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Malatya Tarım İl Müdürlüğü, 7. Ana Jet Üs Komutanlığı’nı Malatya Valisi Hulusi Şahin ziyaret ederken, Şahin’i de STK’lar ziyaret etti

STK’lardan Vali Şahin’e Ziyaret

Ziraat Odaları Bölge Başkanı Yunus Kılınç ve İlçe Başkanları Vali Hulusi Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

Vali Hulusi Şahin’e yaptıkları çalışmaları anlatan Başkan Kılınç ve beraberindekiler çiftçilerin kısa ve uzun vadeli sorunlarını dile getirdiler.

Memur-Sen Başkanı Hüseyin Söylemez ve Eğit-Sen il yönetimi Vali Şahin’i Makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Vali Şahin, STK’larımız demokrasimiz için çok önemli kurumlardır. Beraberce çalışarak Malatya’ya güzel hizmetler yapacağız dedi.

Tarım İl Müdürlüğü Ziyaret Edildi

Vali Hulusi Şahin, Tarım ve Orman İl Müdürlüğünü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü toplantı salonunda İl Müdürü Tahir Macit ve Şube Müdürlerinin sunumları ile ilimiz tarımı hakkında detaylı bilgiler verildi. Çiftçi sayımız, ekilen toprak miktarı, dikili meyve ağaçları, kayısı ve kayısıya alternatif olabilecek toprak yapımızla uyumlu meyve çeşitliliği, yapılan destekler, yardımlar ve hibeler hakkında brifing verildi.

7. Ana Jet Üs Komutanlığı Ziyaret Edildi

Vali Hulusi Şahin, 7. Ana Jet Üs Komutanlığını ziyaret ederek Üs Komutanı Hv. Alb. Zeki Koltukoğlu’ndan Üs hakkında bilgiler aldı.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.