Ana Menü

Türkiye'de Tek Malatya da İlk Konser Salonu

11.05.2022 - 21:22 Yayınlanma Tarihi
| 11.05.2022 - 21:26 Güncelleme Tarihi
A- A+

Yeni Konser Alanında Ünlü Sanatçılar Hayranları İle Buluşuyor

Türkiye’de tek Malatya'da İlk Konser salonu yapıldı, sanatçılarıyla hayranları restoranda buluşuyor dev konser hazırlıkları yapılıyor.

 

Bayram birinci günü olması nedeniyle müşterilerimize teşekkür ediyoruz yoğun ilgi olduğunu ifade eden. Malatyalı Restoran işletmecisi Gülendam Ulukaya Malatya’mızda 6 yıldır hizmet sektöründe faaliyet gösteriyor. Malatyalı restoranda turizm belgeli olarak hizmet sunmaktadır. Korona virüs salgını nedeniyle kapatmıştık, şuan tekrar faaliyet göstermeye başladık yoğun ilgiden dolayı Malatyalılara teşekkürüm ediyorum dedi.

 

“Malatyalıları sanatçılarıyla buluşturuyoruz Konserlerin olacağını belirten Malatyalı Restorant işletmecisi Ulukaya, Malatya’mızda Haftalık konserlerimiz olacak, haftanın 4 günü müzik programlarımız olacak, ailelere hizmet verecek güzel etkinlik programları ve organizasyonları yapacağız ve Malatya’da konser salonu olarak ilkiz ayda 3 tane konser yapmayı planlıyoruz. Ünlü sanatçıları Malatyalılarla buluşturacağız. Yeni sezona iddialı girdiklerini söyleyen İşletmeci Ulukaya Ramazan bayramın birinci günü olması nedeniyle Malatyalılar yoğun ilgi gösterdiler teşekkür ediyorum aileye mahsus yerimiz var tüm sanatçı ve sanatı sevenleri davet ediyoruz Restorantımızda kaliteli ve güler yüzlü personellerimizle hizmet sunuyoruz herkesi davet ediyorum şeklinde konuştu.

 

Malatya sıra gecesi organizasyonu yapan Sanatçı Ali Söngür ise Malatyalı restoranda bayramın birinci günü nedeniyle Malatya sıra gecesi düzenliyoruz. Malatyalılara teşekkür ediyorum yoğun ilgi gösteriyorlar, Elâzığ’dan değerli bir misafirimiz var Ünlü Sanatçılarımızla Malatya’mızda konser düzenleyeceğiz ve sanatçılarımız hayranlarıyla buluşturacağız Harika bir konser alanı yapıldı. Türkiye’de tek Malatya’mızda bir ilk konser salonumuz var. 

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.