Ana Menü

seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz

11.06.2022 - 19:33 Yayınlanma Tarihi
| 11.06.2022 - 19:36 Güncelleme Tarihi
A- A+

Türkiye’de üst üste gelen zamlar sonrası Muhabir TV HD olarak Malatyalılara sorduk yarın seçim olsa hangi partiyi tercih edersiniz.

Korona virüs salgın döneminden sonra Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de her şeye zam geldiğini ifade eden. Serkan Lalegül  Devlet zamlara karşı, önlem alması gerekiyor büyük marketlerin yeteri kadar denetlenmediğini düşünüyorum.  Vatandaş olarak sor günlerden geçiyoruz farkındayız ama pahalılık bizi zor duruma düşürüyor yarın seçim olsa ben oyumu Cumhuriyet Halk Partisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna verim dedi.

Bazı vatandaşlar ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında olduğunu belirterek Bizim oyumuzda canımız Paramızda Erdoğan’a feda olsun, Yarın seçim olsa oyumuz Erdoğan’dır Devletimizin ve hükümetin yanındayız şeklinde konuştu.

Türk Milleti her zaman olduğundan daha fazla birbirine kenetlenmesi gerekiyor neden mi, Türkiye Cumhuriyeti Dışarda ve içerde vatan hainleriyle mücadele ediyor Biz vatandaş olarak Devletimizin Milletimizin yanındayız. Dünya kafa tutan  ve her zaman Ülkemiz başarılı bir şekilde temsil eden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve MHP Genel Başkanımız Bilge Lider Dr. Devlet Bahçe devletimizin ve milletimizin yanında dik durduğu kendisine ve teşkilatına teşekkür ediyorum, Dünya’da Pandamı salgını ekonomiye  karşı vatan hainleri ekonomimiz çökermeye ve fırsatçılık yapan vatan hainleri milleti mağdur etmiştir. Devletimiz bunlara en ağır cezayı verecektir diye ümit ediyorum şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.