Malatya Muhabir
Malatya Muhabir
Malatya Muhabir
Malatya Muhabir
Malatya Muhabir

Rezerv alan haritalarını açıklasınlar, hangi rantçı siyasetçilerin binaları korunmuş, bir Malatya görsün

Çocuklarına devletin hibeleriyle fabrika kuranlara Malatyalılar ders verecek
Rezerv alan haritalarını açıklasınlar, hangi rantçı siyasetçilerin binaları korunmuş, bir Malatya görsün

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım, “Milli Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı en sıkıntılı döneminde yalnız bırakanların, tek başına yarı yolda koyanların, Milli Görüş gömleğini çıkardığını ilan edenlerin bugün bir, başkasına söz söyleme hakkı yoktur. O kadar.”

 

Bilal Yıldırım, “Depremde Malatya’yı enkaza çevirdiler, halen akıllanmadılar, halen Allah'tan korkmuyorlar, halen milletten utanmıyorlar. Halen rant peşindeler. Yürekleri varsa rezerv alan haritalarını açıklasınlar. Bakalım hangi rantçı siyasetçilerin binaları korunmuş, bir Malatya görsün.” İfadelerini kaydetti.

 

 

Yeniden Refah Partisi Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bilal Yıldırım ve beraberindeki partililer Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek, hem sohbet ettiler, hem de yerel seçim için destek talep ettiler.

 

-“Vatandaş kredi bulamazken, kendi çocuklarına devletin hibeleriyle fabrika ve tesis kuranlara Malatyalılar gereken dersi verecektir”

 

Bilal Yıldırım, “Milletvekilliği seçiminde partimizin ilk seçimi olmasına karşın Malatyalılar 42 bin oy verdi. Yerel seçimle birlikte partimize olan ilgi her geçen gün artıyor. Yeniden Refah Partisi’ne olan ilginin artması elbette birilerini çok rahatsız ediyor. Halktan kopuk siyaset yapanların, halka tepeden bakanların, beytül mala sahip çıkmayanların, tüyü bitmemiş yetim hakkı yiyenlerin milletimizin yanında karşılığı yoktur. Milletin çocukları iş ve aş bulamazken, ağzı süt kokan çocuklarına siyasi rant sağlayarak Malatya’da denetimsiz ve kontrolsüz inşaat yaptıranlar bu kenti 20 yılda enkaza çevirdi. Milletin evladı iş kurmak için kredi alamazken, esnaf rafını dizmek için kredi bulamazken, kendi çocuklarına devletin hibeleriyle fabrika ve tesis kuranlara Malatyalılar gereken dersi verecektir. Malatya’yı deprem enkazından kurtaracak olan tek hareket Yeniden Refah Partisi’dir.” İfadelerini kaydetti.  

 

-“Necmettin Erbakan’ı en sıkıntılı döneminde terk edenler başkasına söz söyleyemez”

 

Bilal Yıldırım, “Biz Milli Görüşü hiç bir zaman terk etmedik. Milli Görüş lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı en sıkıntılı döneminde yalnız bırakanların, tek başına yarı yolda koyanların, Milli Görüş gömleğini çıkardığını ilan edenlerin bugün bir başkasına söz söyleme hakkı yoktur. O kadar. Önce milleti yardıma muhtaç hale getirip, sonra milleti sosyal yardımlar ayakta tutmayı marifet sayanların fikri ve zikrinin Millî Görüş ile bir ilgisi yoktur.” diye konuştu.

 

-“Yürekleri varsa rezerv alan haritalarını açıklasınlar”

 

Bilal Yıldırım şunları söyledi,  “Depremin yaralarını sarmıyorlar, kanatıyorlar. Rezerv alanlarını 31 Mart seçiminden önce açıklayamazlar. Rezerv alan haritalarını gizliyorlar. Çünkü vatandaşın sağlam binasını rezerv alana alarak yıkıyorlar, ama kendi çürük binalarını rezerv alan dışına çıkarıyorlar. Bu haksızlığı 20 yıl boyunca yaptılar, depremde Malatya’yı enkaza çevirdiler, halen akıllanmadılar, halen Allah'tan korkmuyorlar, halen milletten utanmıyorlar. Halen rant peşindeler. Yürekleri varsa rezerv alan haritalarını açıklasınlar. Bakalım hangi rantçı siyasetçilerin binaları korunmuş, bir Malatya görsün. Malatyalılar iş ve aş derdinde, ama onlar halen rantın peşinde.” 

YORUM YAP

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

ÇOK OKUNAN HABERLER
NAMAZ VAKİTLERİ Tüm Vakitler
İMSAK GÜNEŞ ÖĞLE İKİNDİ AKŞAM YATSI
06:10 07:40 12:33 14:55 17:16 18:40
  Takım O Av. P
1 FENERBAHÇE A.Ş. 15 13 40
2 GALATASARAY A.Ş. 15 13 40
3 MONDİHOME KAYSERİSPOR 15 8 29
4 TRABZONSPOR A.Ş. 15 8 26
5 BEŞİKTAŞ A.Ş. 15 8 26
6 YUKATEL ADANA DEMİRSPOR A.Ş. 15 6 23
7 BITEXEN ANTALYASPOR 15 6 23
8 ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. 15 6 22
9 KASIMPAŞA A.Ş. 15 6 21
10 ATAKAŞ HATAYSPOR 15 4 18
11 MKE ANKARAGÜCÜ 15 4 18
12 EMS YAPI SİVASSPOR 15 4 18
13 VAVACARS FATİH KARAGÜMRÜK 15 4 17
14 RAMS BAŞAKŞEHİR FUTBOL KULÜBÜ 15 4 15
15 GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 15 5 15
16 TÜMOSAN KONYASPOR 15 3 14
17 YILPORT SAMSUNSPOR 15 4 14
18 CORENDON ALANYASPOR 15 3 14
19 SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş. 15 3 13
20 İSTANBULSPOR A.Ş. 15 2 8
Malatya Muhabir