Ana Menü

Reşat Erdoğan’dan Taziye Mesajı

24.05.2022 - 17:36 Yayınlanma Tarihi
A- A+

“ Aziz şehitlerimiz; kanınız yerde kalmayacak..”

Reşat Erdoğan’dan taziye mesajı..

Pençe – Kilit operasyonu bölgesinde meydana gelen çatışmada şehit olan 3 askerimiz için, Faik Erdoğan Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Reşat Erdoğan bir taziye mesajı yayınladı. Erdoğan, bu toprakların şehit kanları ile sulandığını ifade ederek, “ Hainler unutmasınlar ki; tarih boyunca alçak emellerine ulaşamadılar, bundan sonra da ulaşamayacaklar.” dedi
Reşat Erdoğan taziye mesajında şunları söyledi:
“ Bugün, Kahraman askerlerimizin sürdürdüğü Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 3 Askerimizin şehit olduğu 4 Askerimizin de yaralandığı haberini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Şehitlerimize Allah’dan rahmet yakınlarına ve Aziz Milletimize başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Çatışmada yaralanan Askerlerimize de acil şifalar temenni ediyorum.
Türk Milleti tarihi boyunca, vatanını korumak için her zaman bedenini siper etmiş, alçakların hedeflerine ulaşmasına asla izin vermemiştir. Kahraman Askerlerimizi şehit ederek hedeflerine ulaşacaklarını düşünen bu zavallılara gereken cevap, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından en kısa sürede verileceğinden hiçbir kuşku duymuyorum.
Aziz şehitlerimiz; kanınız yerde kalmayacak. Bundan emin olun. Bize düşen görev, geride bıraktığınız hatıralarınıza sahip çıkmaktır.
Malatyalı şehidimiz Celal Tekedereli evladımızın hatırasını yaşatmak hepimizin boyunun borcudur. Şehitlerimize bir kez daha Allah’dan rahmet yakınlarına ve Aziz Türk Milletine başsağlığı diliyorum. Yattıkları yer nur olsun “

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.