Ana Menü

Reşat Erdoğan, “ Mahalle Buluşmaları” na Devam Ediyor

01.09.2022 - 17:36 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Bu kez adres, Fatih ve Yeşilkaynak’dı

Faik Erdoğan Vakfı Mütevelli Heyet Başkanı Reşat Erdoğan, mahalle gezilerini aralıksız sürdürüyor. Mahalle sakinlerinin daveti üzerine dün Yeşiltepe semtinde bulunan Fatih ve Yeşilkaynak mahallelerini ziyaret eden Reşat Erdoğan, mahallelilerle bir süre sohbet etti.

Vatandaşlar, zengin semtlere belediye hizmetlerinin daha fazla yapıldığını, kendi mahallelerinin birçok konuda geri kaldığını söylediler. Yaşanan ekonomik krizden şikâyet eden vatandaşlar, “ Hayat pahalılığı bizim gibi sabit gelirli mahalleleri çok derinden etkiliyor. Hayat her geçen gün daha da pahalanıyor.” Şeklinde sitemlerini dile getirdiler. Milletvekillerinden şikâyetçi olan vatandaşlar, Malatya’ya yapılan hizmetlerin yetersizliğinden şikâyet ettiler.

Reşat Erdoğan’da, sıkıntılı süreçlerin biteceğini, bu sürecin birlik, beraberlik ve dayanışma ile atlatılacağına inandığını ifade ederek, “ Süreç zor ve sıkıntılı. Hiçbir sorun sonsuza kadar sürmez. Yeter ki, birlik, beraberlik ve dayanışmayı sağlayalım. Bu zor günlerde geride kalacak inşallah “ şeklinde konuştu.

-İlaçlama yapılmıyor

Bu arada mahalle sakinleri, bu yıl sivrisinek başta olmak üzere mahallelerinde ciddi bir haşere olduğunu, ilaçlamanın yetersiz olduğunu da ifade ederek, “ Zaman zaman ilaçlama yapılıyor ama içindeki ilaç etkisiz mi yoksa sadece su mu var anlamadık. Hiçbir yıl bu kadar sinek olmamıştı. Belediye ye şikâyet ediyoruz ama sonuç alamıyoruz. Bu sorunumuza bir çözüm bulunsun “ dediler.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.