Ana Menü

Muhabir tv yayın hayatına başladı

25.06.2022 - 17:58 Yayınlanma Tarihi
| 25.06.2022 - 18:22 Güncelleme Tarihi
A- A+

Muhabir tv hd yayın hayatına hızlı giriş yaptı

 www.malatyamuhabir.com   Muhabir tv hd yayın hayatına başladı.

https://www.malatyamuhabir.com/muhabir-tv-yayin-hayatina-basladi-3272h.htm

Gazeteci Selçuk Dönmez ve ekibi yeni ofisini açarak yayın hayatına sağlam giriş yaptı. Tüm İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler( TİNGADER) üyelerin den bölgede bir ilk imza attılar. Yanında iletişim mezunlarının da çalıştığı Malatya Muhabir olarak yayın hayatına devam eden Gazeteci Selçuk Dönmez ve ekibi Muhabir TV yayın hayatına başladı.

"Malatya'nın sorunlarını biliyoruz gündeme taşıyacağız"

Spor, siyaset, ekonomi, magazin, kültür-sanat, vatandaş röportajlarıyla test yayınına başlayan Muhabir TV siyasilerle vatandaşları bir araya getirerek sorunları çözüme kavuşturmaya talip.

 

"Genç meslektaşlarımız en iyi şekilde yetişecek"

Selçuk Dönmez “Uzun zamandır gazetecilik hayatıma devam etmekteyim. Bu süreçte en önemli sorun olarak halkın sesi olabilmeyi öğrendim. Çünkü halk aslında bir topluluğu oluşturan en önemli husustur. Bununla birlikte sağlam ekibimizde çalışacak olan arkadaşlarımız da iletişim mezunları. Genç meslektaşlarımıza en iyi şekilde gazetecilik yapma görevini üstlenecekler .  Bu süreçte bizlere destek veren ve bizleri izlemeye devam eden herkese teşekkürü bir borç bilirim. Güncel konularla karşınızda olmaya ve vatandaşlarımızın sesi olmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.