Ana Menü

Mtso Başkan Adayı Baştürk'ün İnönü Ve Tekno Parkı Ziyareti

15.09.2022 - 16:41 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Mtso Başkan Adayı Baştürk' Teknopark Malatya’mız İçin Bir Değer

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Akif Baştürk, Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'ı ziyaret ederek yeni eğitim öğretim yılından dolayı başarılar diledi.

 

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında öğrencilere ve Hocalara Başarılar dileyen Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Akif Baştürk Eğitim Öğretim yılı Malatya’mıza Üniversite öğrencilerimize ve Hocalarımıza hayırlı olsun temennisinde bulunan TSO Başkan Adayı Baştürk Öğrencilerimiz tatil sonrası okullarına yeniden başlıyorlar öğrencilerimize ve hocalarımıza hayırlı olsun dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Malatya İnönü Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Ahmet Kızılay ise 2022-2023 Eğitim Öğretim yılı nedeniyle üniversitemiz ziyaret eden. Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Akif Baştürk ve yönetimine teşekkür ediyorum 2 Ekim TSO seçimlerinde Başkan Adayı Baştürk çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar diliyorum. Allah yolunuz açık etsin Malatya’mızın çok kıymetli sanayicisi ve İş insanı Malatya’mızın evladı yolunuz açık olsun başarılar diliyorum şeklinde konuştu.

 

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Akif Baştürk ve beraberindeki heyet daha sonra Malatya İnönü Üniversitesi TEKNOPark ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

 "TEKNOPARKLA SANAYİCİLERİMİZ BULUŞTURACAĞIZ"

Malatya Tekno Park’ da yeni yazılım hakkında bilgi alan TSO Başkan Adayı Baştürk  Malatya’mız tekno parkı fazla bilmiyor, şehrimiz ve sanayicilerimiz bu konulardan uzak .İnşallah önümüzdeki süreç içerisinde teknokent önemi  şehrimize anlatabilsek,  Önemli olduğunu sanayicilerimiz bunu görürse ciddi anlamda üniversitemizi ve teknopark sanayicilerimiz buluşturarak ciddi katkı sunmayı düşünüyoruz. Tekno Parkın alanı ve sahasının dol  olduğunu düşünüyoruz inşallah organize sanayi bölgesinde bir yer vererek şube olarak sanayi bölgemize açarak devamı sağlarsak teknolojiyle sanayiciyi bir araya getirmiş olup birbiriyle hızlı iletişime geçmiş olurlar. Çok iyi sonuçlar alacağımız umut ediyorum, zaman kaybetmek gibi bir lüksümüz yok sanayimizin zaman kaybetmemesi gerekiyor hem para demek hem ’de ömür demek kaybedilen hiçbir şeyi tekrar geriye getirmiyorsunuz o yüzden bu süreçler çok önemli olduğunu ifade etti.

 

Daha sonra öğrencilerin yapmış olduğu proje hakkında bilgi alan TSO Başkan Adayı Baştürk öğrencilere ve projeyi hazırlayanlara teşekkür etti.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.