Ana Menü

Minder sohbetlerinin konuğu, Zir-i Cin film ekibi oldu.

03.07.2022 - 18:36 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Malatya Park AVM’nin geleneksel olarak düzenlediği minder sohbetlerinin bu haftaki konuğu Zir-i Cin film ekibiydi. Çekimleri Malatya’nın cafana köyünde yapılan filmin tanıtımına Malatyalıların ilgisi yoğun oldu.

Tüm Malatyalıları filmlerini izlemeye davet eden oyuncular filmi 2020 yılında çektiklerini ve pandemi nedeniyle tanıtımını üç yıl ertelediklerini belirttiler. Gerek çekimlerde gerekse köylülerin tepkilerinden ve içtenliklerinden çekimlerin çok eğlenceli geçtiğini belirten ekip “filmi kış aylarında çektiğimiz için çok zorlandık ancak köylülerin ve ekibimizin güler yüzlülüğü, motivasyonu hiç düşmedi bu süreçte çok eğlendik ve güzel hatıralar biriktirdik” dedi.

Aralarında profesyonel ve amatör tiyatrocularında bulunduğu ekip bu filmin ilk filmleri olduğunu dile getirdi “ Bizler meslek hayatlarımızın yanı sıra tiyatro ve birçok sanatsal faaliyetle de ilgiliyiz. Bu bizlerin birçoğunun ilk film projesi ve çok heyecanlı olmakla beraber oldukça mutluyuz da bu süreçte emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullanırken ayrıca ekip vatandaşlarla yaptıkları söyleşide filmin çekim sürecini de aktardı “ Film çekimlerinde arkadaşlarımız sağ olsun bir korku filmi çektiğimiz için olsa gerek.  Bizleri her zaman korkutmaya çalıştılar hatta filmi izlediğinizde de fark edersiniz camdan baktığım bir sahnede rol icabı korkmam gerekirken ekibimizin çabalarıyla gerçekten korktuğum gerçek bir tepkiyi kaydettiğimiz anlar da oldu” şeklinde konuştu.

HABER FOTO GALERİ
Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.