Ana Menü

Millet Partililer bayramlaştı

11.07.2022 - 20:29 Yayınlanma Tarihi
| 11.07.2022 - 20:57 Güncelleme Tarihi
A- A+

Millet Partisi MP Malatya İl teşkilatı bayramın üçüncü günü parti binasında bayramlaştı

Kurban Bayramı nedeniyle Millet Partisi MP Malatya İl Başkanlığında düzenlenen bayramlaşma töreninde, partililer bir araya gelerek bayramlaştı.

Millet Partisi MP Malatya İl Başkanlığı tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi. Millet Partisi MP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya İl Başkanı Said Korkut MP Malatya İl teşkilatı olarak parti binamızda bayramlaşma töreni düzenliyoruz Dava arkadaşlarıma hoş geldiniz diyorum, teşkilat olarak her geçen gün güçlü bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Millet Partisi İl teşkilatı olarak her zaman vatandaşlarımıza kapımız açık, vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyeceğiz ve çözüm bulacağız dedi .

 

"Temiz siyaseti Millet Partisinde göreceksiniz" diyen Başkan Korkut Yeni dava arkadaşlarımız partiye katılıyor Kurban Bayramın üçüncü günde partimize yeni üye olup katılan dava arkadaşlarımızın ruzetlerini takıyoruz ve partimizde aktif olarak gece gündüz demeden çalışacaklarına inanç tam rahmetli Genel Başkanımız Aykut Edebali’nin bize emanet etmiş olduğu partimizi daha ileriye götüreceğiz  vatandaşlarımıza partimizin misyonu vizyonu anlatacağız diyen Başkan Korkut Dava arkadaşlarıma buradan basın mensuplarımızın önünde sesleniyorum tek bir kişi bile olsa  partimiz anlatın temiz siyasi geçmişimiz davamızı anlatın, herkes bilmelidir ’ki muhteşem türkiye yolunu amaçlarımız herkes öğrenmelidir şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.