Ana Menü

-MHP'li Gören' den bayram mesajı

08.07.2022 - 12:16 Yayınlanma Tarihi
| 08.07.2022 - 12:24 Güncelleme Tarihi
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl Başkan yardımcısı İzzet Gören Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Mesajında bayramların birlik ve beraberliğin, dayanışma ve yardımlaşma günü olduğunu belirten dile getiren Gören, "Kurban Bayramı’na kavuşmanın, üzerimize vacip bir görevi bir kez daha yerine getirmenin manevi değer ve hazzını milletçe yaşıyor ve yaşatıyoruz. Bayramlar milli ve manevi değerlerin pekişmesine, dini şuur ve duygunun gelişmesine, sevgi ve saygı ruhunun güçlenmesine vesile olan müstesna ve özel günlerdir" ifadelerine yer verdi.
“Kurban bayramınız mübarek olsun “ Gören mesajını şöyle sürdürdü "Bayramlar, kucaklaştığımız, dargınlarımızla barıştığım, yaşlıları, yetimleri, öksüzleri hatırladığımız kutsal günlerimizdir. Türkiye’nin bütün güzellikleri, mahalli ve milli bütün kazanımları göz nurumuz, gönül aşımız, yürek atışımız, meşale gibi yanan ve asla sönmeyecek ortak anımız, ortak mirasımızdır. Türk İslam alemin mübarek Kurban Bayramı, kutlar sevdikleriniz ile beraber güzel günler temenni ediyorum şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.