Ana Menü

MHP’den şehit mezarlarına bayram ziyareti

13.07.2022 - 12:44 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı Kurban Bayramı nedeniyle Garnizon Şehitliğini ve Malatya’daki ülkücü şehitlerin mezarlarını ziyaret ederek, dua okudular.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve MHP Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı  Kurban Bayramı nedeniyle Garnizon Şehitliğini ve Malatya’daki ülkücü şehitlerin mezarlarını  ziyaret ederek,  dua okudular.

Fendoğlu ve Samanlı, önce Malatya Şehir Mezarlığına giderek, burada Garnizon Şahitliğindeki şehit mezarların ziyaret ederek, şehit yakınları ile bayramlaşıp, şehitler için dua okudular.

Eskimalatya’daki Kara Baba Mezarlığına giden Fendoğlu ve Samanlı burada ülkücü şehitlerinde mezarlarını tek tek ziyaret ederek, dua okudular.

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu bayram mesajında, “Başta Şehit ailelerimiz olmak üzere, vatanımızın her köşesindeki Aziz Milletimizin, Türk-İslam âleminin mübarek Kurban Bayramını kutluyor. Bayramın herkese sağlık ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Rabbim bizleri Aziz şehitlerimizin yolundan ayırmasın.” Dedi.

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı ise Kurban Bayramı mesajında, “Başta Malatyalı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm Türk-Müslüman âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bereket, bolluk, birliktelik ve huzur dolu bayramlara hep birlikte kavuşmak temennisiyle.” İfadelerini kaydetti.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.