Ana Menü

MHP’den Kur’an Kursu Öğrencilerine Ziyaret

26.07.2022 - 19:48 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Tepeköy Mahallesindeki Kur’an Kursunu ziyaret ederek, Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Aynı zamanda baba ocağı olan Tepeköy Mahallesinde partili yöneticilerle birlikte ziyarette bulunan MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, burada Tepeköy Camii Kur’an Kursu’nu ziyaret ettiler. Samanlı ve yöneticiler, minik öğrencilere kapağında ay-yıldız bulunan Kur’an-ı Kerim hediye eti.

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, “Malatya’nın birçok yerindeki camisinde bu etkinliklerimize devam edeceğiz. Türklük şuuru ile temellendirilmiş ve İslamiyet’in tüm bilgi ve donanımına vakıf olmuş gerçek âlimler yetişmesi en büyük temennimizdir. Bizler; kalp ile tasdik şiarıyla İslamiyet’i ulvi bir hissiyata bürünerek yaşayanlardanız. Bu yüzden gençlerimizin dil ile ikrardan çok daha derin, çok daha kesif bir mana bulmasına yolbaşçısı olmak zorundayız. İlk emri ‘Oku’ olan mukaddes inancımızın bu emrine riayet etmeli, buna gönül veren gençlerimizi de her koşulda desteklemeliyiz.” İfadelerini kaydetti.

 

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.