Ana Menü

MHP İl Başkanı Samanlı “ İş Sektörleri İçin Sigorta Elzemdir”

26.05.2022 - 11:40 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, Sigorta Haftası sebebiyle Malatya TSO Sigortacılık ve Meslek Komitesi başkanı ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.

Yaptıkları görüşme ile ilgili açıklama yapan Başkan Mesut Samanlı; “Sağlık, iş, taşınabilir veyahut taşınmaz mallarımızın teminatını bizlere sunan ve zarar durumunda gereken maddi destekleri bizlere temin eden sigortacılık oldukça önemli bir meslek grubudur.” dedi. Başkan Samanlı’nın konuya ilişkin açıklamaları şöyle;

İŞ SEKTÖRLERİ İÇİN SİGORTA ELZEMDİR

“ Ülke ekonomisinin en temelinde sanayi ve ticaret yatmaktadır. Bu alanlara istinaden yaşanan her gelişme beraberinde karşılıklı teminatı ve yer yer riskleri göze almayı beraberinde getirmektedir. Bu noktada sigortacılık devreye girmekte ve oluşabilecek zararları minimuma indirmektedir. Sigortacılıkta bizlere sunulan tek şey elbette ticari koruma değildir. Sağlık, iş, taşınabilir veyahut taşınmaz mallarımızın teminatını bizlere sunan ve zarar durumunda gereken maddi destekleri bizlere temin eden sigortacılık, oldukça önemli bir meslek grubudur. Kısacası; iş sektörleri için sigorta elzemdir.

Günümüz yatırımcılarının ihtiyaç ve beklentilerinin başında gelen, karşılıklı teminatın en güvenilir dayanağı olan sigortacılık ağının daha da güçlenmesi için bizlerle istişare eden Malatya TSO Sigortacılık ve Meslek Komitesi Başkanı Serap Taşçı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerimi sunuyor; tüm sigorta acentelerimizi desteklediğimizi ve sigortalarınızı acentelerden almanız noktasındaki taleplerini belirtmek istiyorum.”

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.