Ana Menü

Malatyalı Şener Eroğlu, Türkiye Dünya Şampiyonu

31.05.2022 - 13:18 Yayınlanma Tarihi
| 31.05.2022 - 13:19 Güncelleme Tarihi
A- A+

Arnavutluğun Başkenti Tiran' da gerçekleştirilen Global fashıon Progress GFB Kuaför Uluslararası Yarışmalarında Takım olarak Türkiye Dünya Şampiyonu oldu.

22 Ülkenin takım halinde yarıştığı Global fashıon Progress GFB Kuaför Uluslararası Yarışmalarında Türkiye rakiplerine büyük bir fark atarak Dünya Şampiyonluğunu kazanarak Kupayı aldı. 

Mesleğinde kendine has farklı stiliyle Dikkatleri çeken, Türkiye'de dereceleri bulunan Marka değerinin haklı gururunu yaşayan Şener Eroğlu Türkiye'yi temsilen Malatya’dan Milli Takıma Türkiye'nin enleri olarak katıldı.   Dünya Şampiyonu Malatyalı Ünlü Kuaför Şener Eroğlu" 28-29 -30-31-Mayıs’ta 22 ülkenin yarıştığı Uluslararası yarışmada Arnavutluğun Başkenti TİRAN' da Global fashıon progress GFB Kuaför uluslararası yarışmalarında ülkemize EN iyi dereceler getirmek Ayyıldız’ı bayrağımızı uluslararası arenada dalgalandırmak için gelmiştik. Türk’ün Başarısını Malatyalıların yeteneğini tüm dünyaya göstermek için mücadelemizi yaptık. Şanlı Türk Bayrağımızı dalgalandırarak tüm Dünyaya Bir Türk Dünyaya Bedel sözünü de yeniden hatırlattık. Katıldığımız yarışmada tüm branşlarda dereceleri kazandık. Daha sonra Dünya Şampiyonu olarak Kupamızı alarak .Ülkemize dönüş yoluna koyulduk. Tüm Takım Arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ediyorum. Güzel bir takım olduk ve yarıştık. Malatyalı hemşerilerimize de yarışmalarda bir an olsun bizi yalnız bırakmadıkları için hemşerilerime de teşekkür ediyorum. Başarılı olarak Ülkemize dönüyoruz şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.