Ana Menü
12.05.2022 - 13:58 Yayınlanma Tarihi
| 12.05.2022 - 14:01 Güncelleme Tarihi
A- A+

Türkiye güzellik Estetik kuaför Meslek dalında En iyi çıkış yapan Malatyalı Kuaför Şener Eroğlu’na plaket verildi.

Antalya Manavgat’ta Türkiye Esnaf Haber Radyo ve Televizyon Dergisinin düzenlemiş Olduğu 2021,2022 Esnaf Oscarları ödülüne Malatyalı Kuaför Şener Eroğlu’na plaket verildi. Türkiye güzellik Estetik kuaför Meslek dalında En iyi çıkış yapan Meslek branşlarının Yılın En iyi Erkek kuaförü isimleri oylaması töreni yapıldı. Özel bir otelde gece düzenlendi, Plaket töreni yapıldı

 

“Ülkemiz en iyi şekilde temsil edeceğim”

Törende plaket alan Malatyalı Şener Eroğlu Ülkemizi 28 Mayısta uluslararası 22 ülkenin katılacağı katıldığı yarışmada Arnavutluk da temsil edecek olan uluslararası Euro cup yarışma federasyon yönetim kurulu üyesi Şener Eroğlu’na Antalya'da Manavgat da Türkiye Esnaf Haber Radyo televizyon magazin Dergisinin düzenlemiş Olduğu yılın en iyi erkek kuaförü ödülüne layık görüldü Malatya’ya kupayla dönüyorum. Emeği geçenlere ve oy verenlere teşekkür ediyorum. Mesleği severek yapıyorum. Başarının sırrı çok çalışmak dedi.

“Mesleğini severek yaparsan başarılı olursun”

“Kuaför Eroğlu Antalya Manavgat’ta Türkiye Esnaf haber radyo ve televizyon dergisine ve oy veren herkese teşekkür ediyorum Ülkemiz en iyi şekilde 28 Mayısta 22 ülkenin katılacağı Arnavutluk'ta en iyi şekilde temsil ederek başarı edeceğiz şeklinde konuştu. 

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.