Ana Menü

Malatya’da Narkotik Operasyonu

23.09.2022 - 16:59 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Malatya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı narkotik ekiplerince uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalarda gözaltına alınan 4 kişi tutuklandı.

Ekipler tarafından Kale uygulama noktasında durdurulan bir yolcu otobüsünde yapılan aramada otobüsün emanet kısmında 4 paket halinde toplam 5 kilo 978 gram toz esrar maddesi ele geçirildi. Konu ile ilgili gözaltına alınan Ş.K. isimli şahıs sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

Ekiplerin sokak çalışması kapsamında yaptığı ikamet ve üst aramalarında da 105 adet sentetik hap, 22 gr kubar esrar, 2 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet pompalı tüfek, 15 adet fişek, 1 adet hassas terazi ile uyuşturucu madde ticaretinden elde edildiği değerlendirilen 17.750 TL ele geçirildi. Gözaltına alınan  B.D., B.A ve Y.S.H. isimli şahıslar sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü olarak; uyuşturucu veya uyarıcı maddelerin imali, ticareti, nakledilmesi, depolanması veya satın alınması ile bu suçlara iştirak eden şahıslara yönelik mücadelemize kararlılıkla devam edilecektir.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.