Ana Menü

Malatya’da işinin hakkını veren dernek 14 yaşını kutluyor

13.07.2022 - 19:34 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Malatya’da işinin hakkını veren dernek 14 yaşını kutluyor


 
Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, hayırsever vatandaşların yaptığı kurban bağışlarını başta yetim ve öksüz olmak üzere gerçek ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar teslim ediyor. 
Yetimler Kervanı yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Malatya’da 500 aile yardım yaptı, Hayırsever iş insanları ve bağışçıların yardımları yerine ulaştı. 

Malatya’da sosyal sorumluluk projelerine başarılı bir şekilde imza atan Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 500 aileye tek tek yardım ederek sorun ve sıkıntılarını dinleyen Dernek yönetimi yetim çocukların yüzünü güldürdü. 

2008 yılında kurulan Yetimler Kervanı yardımlaşma ve dayanışma Derneği ilk günkü heyecanla azimle yetimlerin yanında olmaya devam ediyor 2022 yılında 14ncü yaşında yetimlerin yanında olmaya devam ediyor. 
 
İhsan Çolak Dernek binasında olduğu zaman yetim çocukların baba, dede, abi diye sesleniyor www.malatyamuhabir.com ailesi olarak her zaman yetimler ve ailelerin yanında olduğunu gördüğümüz dernekte hayırsever iş insanlarına, bağışçılara gönüllü ailelere buradan teşekkür ediyoruz iyi ‘ki yetimler kervanı var Malatya’da 14.ncü yaşını kutluyor nice hayırlı hizmetlere diliyoruz

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.