Ana Menü

Hatice Akbaş; Büyük rüya 2024 Paris Olimpiyatları...

06.07.2022 - 17:05 Yayınlanma Tarihi
| 06.07.2022 - 17:07 Güncelleme Tarihi
A- A+

Altın kız…Türkiye, Avrupa, Dünya ve Ajdeniz Oyunları şampiyonu Dünya Hatice Akbaş;” Büyük rüya 2024 Paris Olimpiyatları…”dedi.

Hatice Akbaş; Büyük rüya 2024 Paris Olimpiyatları

Babası Kerem Akbaş tarafından yetiştirilen annesi İlkay Akbaş’ın “Sen başaracaksın” dediği…Akçadağ’ın, Malatya’nın Türkiye’nin altın kızı…

Hatice Akbaş…6 ay içerisin de…

Türkiye…

Avrupa…

Dünya…

Ve

Akdeniz Oyunları Şampiyonu oldu…

Altın Kız Hatice Akbaş yeni hedefini şöyle özetledi:

“İlk Akdeniz Oyunları tecrübem, ilk altın madalyam. Çok ama çok mutluyum. Bu yıl üst üste 3. kez İstiklal Marşımızı kürsünün en tepesinden dünyaya dinletme gururunu yaşıyorum…

HATİCE AKBAŞ “BÜYÜK RÜYA OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞU…”

“U22 Avrupa, Dünya Şampiyonası, Akdeniz Oyunları... Sıradaki macera Avrupa Şampiyonası. Büyük rüya ise 2024 Paris Olimpiyatları...”

ŞAMPİYON HATİCE AKBAŞ NE DEDİ?

“Üzerimde emeği olan başta canım babam olmak üzere tüm antrenörlerimin ellerinden öpüyorum. Tüm yöneticilerime saygılarımı sunuyorum. Emek veren mücadele eden tüm takım arkadaşlarımı kutluyorum. Çok şükür bugünlere hep birlikte geldik.”

ANNE -BABA NE DEDİ?

Bba Kerem ve Anne İlkay Akbaş "Gururluyuz...Ay-Yıldızlı bayrağımızı kızımız göndere çektirdi, İstiklal Marşımızı Dünyaya dinletti..."

BAŞKAN ALİ KAZGAN "İSMİ YAŞATILACAK"

Akçadağ belediye başkanı Ali Kazgan" Hatice Akbaş'ın ismi yaşatılacak. Kısa sürede kızımızın şampiyonumuzun ismimi bir çok noktaya vereceğiz"..dedi.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.