Ana Menü

Gürkan ve MHP’den Emniyet Müdürü Dağdeviren’e ziyaret

20.07.2022 - 13:28 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Gürkan ve MHP’den Emniyet Müdürü Dağdeviren’e ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’i ziyaret ederek, bir süre görüştüler.

 

İlk ziyareti Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren’e yaptı. Ziyarete ilişkin sosyal medyasında paylaşım yapan Gürkan, “Malatya’mızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışan Malatya İl Emniyet Müdürümüz Ercan Dağdeviren’e ziyarette bulunduk. Müdürümüze misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” dedi.

İkinci ziyareti ise MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, MHP İl Başkanı Mesut Samanlı birlikte yaptı. Ziyarette Ferdoğlu ve Samanlı Emniyet Müdürü Dağdeviren ile bir süre görüştü. Fendoğlu ziyaretle ilgili olarak, “İl Başkanımız Mesut Samanlı ile birlikte Malatya İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren ‘i ziyaret ettik. Misafirperverliği için İl Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum.” İfadelerini kaydetti.

HABER FOTO GALERİ
Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.