Ana Menü

Fendoğlu Saman Köyünü ziyaret ederek kayısı üreticisiyle sohbet etti

15.07.2022 - 12:30 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Malatya Milletvekili ve MYK Üyesi Mehmet Fendoğlu Yeşilyurt Samanköy ziyaretinde Kayısı hasadı yapan bir çiftçiyi ve ailesini bahçelerinde ziyaret ederek Kayısı sergeni seren bahçe sahipleri ile sohbet etti.

 Samanköy’de ki kayısı bahçesine giden  MHP Milletvekili Fendoğlu çiftçiler ile sohbet ederek, kayısı hasadının hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Kayısı bahçesinde kayısı sergeninde çiftçi ile sohbetinde  “Bu yıl ki kayısı hasadı nasıl ? iyi mi? Diye soran MHP Malata Milletvekili Mehmet Fendoğlu’na kayısı üretisi ;” Habersiz geldiniz bizler mahçup olduk, baskın yaptınız hoş geldiniz. Sizleri görünce söylemek isterim.Rabbim Sizden de Devlet Bahçeli’den de razı olsun. Allah işinizi gücünüzü rastgetirsin.”

Devletin ayakta kalmasını devlet bahçeli sağladı.

“Devletin ayakta kalmasını Devlet Bahçeli sağladı. Devlet Bahçeli olmasaydı hükümette, devlette  olmazdı. Allah ondan razı olsun. Malatya’ya da sizin gibi iyi bir milletvekili gödermeyi tercih etti. Bahçemizi ziyaret ederek bereketi beraberinde getirdiniz. Allah Devlet Bahçeli’yi de sizide başımızdan eksik etmesin.Önce Allah, sonra onlar milleti ve devleti koruyan.” Diyrek MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu’nu evine ayran içmeye davet etti.

MHP Malata Milletvekili Mehmet Fendoğlu kayısı bahçesinde kayısı sergeni başında yapılan sohbette;

“Allah bol bereketli kazançlar versin. Hayırını göresiniz inşallah diyerek, habersiz hemen bir ziyaret edelim dedik, o nedenle sizin gönlünüz zengin, şimdi gidek bir tas ayran ikramın bize yeter. Allah razı olsun, ağzına yüreğine sağlık” dedi.

Kayısı bahçesi ziyareti sonrası kayısı üreticisinin evinde ayran ikramını kırmayan Fendoğlu burada evin küçük çocuğu ve yanından hiç ayırmadığı civcivleri gösteren  Ömer Ensar’la ayrıca zaman geçirdi.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.