Ana Menü

Esnaftan Şehitler İçin Lokma

27.05.2022 - 21:56 Yayınlanma Tarihi
| 28.05.2022 - 11:54 Güncelleme Tarihi
A- A+

Pençe-Kilit Operasyonu'nda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan, Piyade Uzman Çavuş Hüseyin Cankaya, Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekerdeli, Piyade Teğmen Abdulkadir Güler ve Piyade Uzman Çavuş Bican Kapılay ve şehitler için lokma dağıttı

Malatya Kanal Boyunda  chocoworld sahibi  Selçuk Avşar Şehitler için Lokma dağıtıldı. Altın kayısı sanat topluluğu kurucusu Tiyatro oyuncusu ve yönetmen İbrahim Şahin Uyumaz,  Asker selamı veren canlı heykel sunumuna vatandaşlar yoğun ilgi gördü.

“Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun”

Malatya Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül  Bu gün Şehitlerimiz için lokma dağıtıldı, geçmiş yıllarda teşkilatımızda görev almış reisimiz Selçuk Avşar  Allah ondan razı olsun şehitlerimiz için lokma ikramında bulunuyorlar hem şehirlerimize teşekkür ediyoruz dedi.

“şehitlerimiz rahmet ve minnetle anıyoruz ” diyen Başkan Şengönül   Biz her zaman şehitlerimizin takipçisiyiz yolları yolumuz Bu gün 27 Mayısı Ülkücü şehitlerimiz anma günü tüm ülkücü şehitlerimiz ve vatan millet için canından geçen bütün şehitlerimiz saygı rahmet ve minnetle anıyoruz Selçuk Avşar reisimiz böyle anlamlı bir günde Malatya Ülkü Ocaklarını davet ettiği için kendisine teşekkür ediyorum  şeklinde konuştu.

“Asker Selamı veren canlı heykel sunumu yapılarak şehitlerimiz unutturmayacağız”

Kanal boyunda Esnaflık yapan Selçuk Avşar ise Son zamanlarda olan şehit haberlerinden  ve şehitlerimiz için lokma ikramında bulunuyoruz .Altın kayısı sanat topluluğu kurucusu Tiyatro oyuncusu ve yönetmen İbrahim Şahin Uyumaz,  Asker selamı veren canlı heykel sunumu yaptı  vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdiler 27 Mayıs Ülkücü Şehitlerimiz anma günü ve şehitlerimiz için lokma ikramında bulunuyoruz vatandaşlarımıza emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Malatya Ülkü Ocakları Başkanımız Turgay Şengönülde bizleri yalnız bırakmadı sağolsunlar  tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun ifadelerini kullandı

HABER FOTO GALERİ
Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.