Ana Menü

Dünya Şampiyonundan MHP’ye ziyaret

07.06.2022 - 18:24 Yayınlanma Tarihi
| 07.06.2022 - 18:25 Güncelleme Tarihi
A- A+

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonasında 54 kilo da dünya şampiyonu olarak altın madalya kazanan Hatice Akbaş’ı kendisini Malatya Havalimanında karşılayan ve evinde ziyaret eden MHP İl Başkanı Mesut Samanlı’yı MHP il binasında ziyaret ederek teşekkür etti.

Malatyalı milli boksör Hatice Akbaş, Dünya Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 54 kilogramda ilk turu maç yapmadan geçerken, ikinci turda Alman Zeina Nassar’ı, üçüncü turda Ermeni Ekaterina Sycheva’yı, çeyrek finalde Bulgar Stanimira Petrova’yı, yarı finalde ise Taylandlı Tintabthai’yi elemiş,  finalde ise Romanya’dan Lacramioara Perijoc’u yenerek altın madalyayı kazanarak dünya şampiyonu olmuştu.

Dünya Kadınlar Boks Şampiyonasında 54 kilo da dünya şampiyonu olarak altın madalya kazanan Hatice Akbaş, Malatya’ya dönüşünde kendisini havalimanında karşılayan ve MHP Malatya milletvekili Mehmet Fendoğlu ile birlikte evinde ziyaret eden MHP İl Başkanı Mesut Samanlı’yı ailesi ile birlikte ziyaret ederek teşekkür etti.

 

MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, “Dünya Boks Şampiyonumuz Gururumuz değerli kardeşim Hatice Akbaşa ve kıymetli ailesine ziyaretleri için teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.