Ana Menü

Divan Kurulundan Dikkat Çeken Açıklama

03.06.2022 - 20:52 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Yeni Malatyaspor’un olağan mali kurulu yarın yapılacak. Kurul öncesi, Divan Kurulu yazılı bir açıklama yaptı.

Spor Toto Süper Lig’den 1.Lig’e düşen Yeni Malatyaspor’da 2022 yılı yıllık olağan mali genel kuruluna saatler kala Divan Kurulu’na hesaplarla ilgili bilgilendirme yapılmadığı bildirildi.

Süper Lig’de yaşadığı 5 sezonun ardından 2021-2022 sezonunda 20 puanla son sırada yer alarak, bir alt lige düşen Yeni Malatyaspor’da gözler yıllık olağan mali genel kurula çevrildi. Yarın saat 10.00’da Battalgazi Belediyesi konferans salonunda gerçekleştirilecek olan mali genel kurul öncesi Divan Kurulu’nun hesaplarla ilgili bilgilendirilmediği ortaya çıktı.

Yeni Malatyaspor’da daha önce yapılan yıllık olağan mali genel kurullarda, kulüp Divan Kurulu’na bir hafta öncesinden hesap dökümlerini ulaştırırken, bu hesaplar üzerinde yönetim kurulu ile Divan Kurulu üyeleri bir araya gelerek istişarelerde bulunuyordu. Bu yıl yapılacak olan mali genel kurula saatler kalmasına karşın kulüp tarafından Divan Kurulu’na hesaplarla ilgili bir bilgi verilmemesi kafalarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oldu.

Ayrıca, geçmiş yıllarda mali genel kurul öncesi kulüp başkanı Adil Gevrek, Divan Kurulu ile bir araya gelerek, hesaplarla ilgili bilgi verirken, bu mali genel kurul öncesi bu bilgilendirmenin de yapılmadığı bildirildi.

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.