Ana Menü

Demet Keleş, Malatya SMMMO’ya adaylığını açıklad

25.05.2022 - 20:12 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Demet Keleş, Malatya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasının 24.Olağan Seçimli Genel Kuruluna bağımsız aday olduğunu açıkladı.

Keleş yaptığı açıklamada, Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 24. Olağan Seçimli Genel Kurulunun 28-29 Mayıs tarihlerinde yapılacağını söyledi. Demet Keleş, “Tepkisel değil ilkesel bir duruş sergilemek ve kısıtlı bir grupla değil bütün meslektaşlarımızla ortak aklı çalıştırmak amacıyla; ben değil biz olmak için, erdemli bir bakış açısıyla, her meslektaşımın karşılaştığı sorunların da yanında durarak aidiyet bilincini sağlamlaştıran, mesleki değerlere sonuna kadar adaletle sahip çıkan, sorunun değil çözümün bir parçası olmak için Malatya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Oda Başkanlığına bağımsız adaylığımı açıklıyorum” dedi.


Keleş, Oda üyelerinin her zaman yanında olacağını ve sorunlarını üst mevkilere taşıyarak çözüm arayışı içinde olacağını ve mesleki saygınlıklarını arttıracaklarını kaydetti.

Yorumlar (1)
Hasan Aslan

Kendi meslek yasasını bile bilmeyen birisi Başkanlığa aday olmuş. 3568 sayılı SMMM yasasında Bağımsız başkan adaylığı diye bir şey yok. Yönetim kuruluna aday olunur yönetimde kendi içinden başkan seçer

26 Mayıs 2022 Perşembe 10:21

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.