Ana Menü

Büyük Birlik Partisi’nden Kan Bağışı Etkinliği

28.06.2022 - 11:40 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Teşkilatı kan bağışının önemi konusunda bir farkındalık yaratmak ve sosyal sorumluluk bilincini oluşturabilmek adına Kızılay Malatya Şubesi koordinasyonunda kan bağışı etkinliği düzenledi.

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Abdulvahap Karaman'ın girişim, öneri ve yönlendirmeleri ile Kızılay Malatya Şubesi koordinasyonunda kan bağışı etkinliği düzenlendi. Kan bağış etkinliği Eski Belediye Meydanında bulunan Kızılay Kan Merkezinde gerçekleştirildi.

Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Sayın Abdulvahap Karaman'ı temsilen söz alan Büyük Birlik Partisi Malatya Propaganda, Tanıtım ve Basın İlişkilerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Erkan Şen konuşmasında şunları dile getirdi, "Bugün Büyük Birlik Partisi Malatya İl Teşkilatı olarak kan bağışının önemi konusunda bir farkındalık yaratmak ve saygıdeğer hemşehrilerimizde bu konu ile ilgili sosyal sorumluluk bilincini oluşturabilmek adına Kızılay Malatya Şubesi koordinasyonunda bir kan bağışı etkinliği düzenledik. Öncelikle bu etkinliğimize İl Teşkilat Başkanımızın şehir dışında bir hastaları olması sebebiyle katılamayan İl Başkanımız Sayın Abdulvahap Karaman, İl Teşkilat Başkanımız ve İl Genel Sekreterimizin selam ve saygılarını iletmek istiyorum. Ayrıca diğer tüm etkinliklerimizde olduğu gibi bu etkinliğimizde de bizleri yalnız bırakmayan Battalgazi, Yeşilyurt, Akçadağ, Doğanşehir, Yazıhan ve Pütürge İlçe Başkanlarımıza ve değerli yönetimlerine, İl ve İlçe Kadın Kolları Teşkilatlarımıza, Alperen Ocakları Vakfı Malatya İl Başkanımız ve geleceğimizin teminatı Alperenlerimize de teşekkür ederim. Bizleri bu konuda öncü olmaya davet ve teşvik eden Kızılay Malatya Şube Başkanımız Sayın Dr. Harun Kurt nezdinde bu kutsal görevi ifa eden Kızılay'ın değerli sağlık çalışanlarına da sonsuz teşekkür ve saygılarımı sunarım

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.