Ana Menü

Başkan Gürkan Malatya Modifiye ve Motorlu Araçlar Derneğin açılışını gerçekleştirdi.

17.07.2022 - 19:20 Yayınlanma Tarihi
| 17.07.2022 - 19:27 Güncelleme Tarihi
A- A+

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Malatya Modifiye ve Motorlu Araçlar Derneği’nin ofis açılışını gerçekleştirdik.

Açılışa Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Malatya Modifiye ve motorlu araçlar Dernek Başkanı Mehmet Yaman sürücüler ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşması gerçekleştiren  “Türkiye ilk Malatya’da tek Modifiye ve Motorlu Araçlar derneğini açtıklarını ifade etti”

Malatya Modifiye ve Motorlu Araçlar Dernek Başkanı Mehmet Yaman  Yönetimdeki değerli arkadaşlarımla birlikte 2020-2021 yılı olmak üzere iki modifiyeli klasik araçlar festivali yapmayı başardık. Bu zorlu süreçte bize inanan, her daim desteklerini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Selahattin Gürkan’a teşekkür ediyoruz. Derneğimizin amacı sorumluluğumuzun farkında olup, vatanımıza, bayrağımıza sahip çıkıp gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı sağlamaktır. Modifiye bir sanattır. Serserilik ve toplumu rahatsız bireylerden oluşmaz. Uzman ekibimizle beraber gençlere bu duyguyu aşılamaktan onur duyarız. Katılım sağladığınız için hepinize teşekkür ederiz şeklinde konuştu.

 

“Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan Derneğimiz ve Başkan Mehmet Yaman tebrik eden “Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Başkanımızın konuşması beni çok etkiledi, zaman zaman özellikte motor sürücülerinin toplum ’da farklı kategoride gören insanlar var. Başkanımız çok güzel bir şekilde ifade etti. Bizim modifiyeli araçlarımız vatanına, milletine, bayrağına Ülkesine bağım lağım ile göz dolduran ve takdir toplayan gençlerimiz. Biz takdir toplama diye belirlediğiniz kriterlere bizler her zaman sahip çıkacağız. Modifiye araçlarımız ve motorlarımız trafik kurallarına uygun bir şekilde trafikte seyretmesini sağlayacağız. Başkanımız iki program gerçekleştirdiklerini ifade ettiler, ben inanıyorum ’ki 3.ncüsü’de 21 Temmuzda Malatya’ya tek yürek mazisine layık istikbale yürüyor modifiye araçlarımız ve motorlarımız disiplin içerisinde trafik kurallarına uygun orada kendilerini alkışlanacak bir gösteri sunacaklarından en ufak kuşkum yok Derneğimizin açılışını gerçekleştiriyoruz hayırlı olsun şeklinde konuştu.

“Başkan Gürkan Motorlu araçlar dernek Mehmet Yaman in talebi üzerine Malatya'ya drag cross pisti yapılacağının müjdesini verdi”

 

HABER FOTO GALERİ
Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.