Ana Menü

Aladağ’dan İHA’ya başsağlığı; yüreğimiz yandı acımız büyük…

21.08.2022 - 16:52 Yayınlanma Tarihi
A- A+

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Dünya Basın Federasyonu Başkanı Ali Aladağ, yürek yakan kazada hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirleri Malatyalı Muhammed Abdulkadir Esen ile Umut Yakup Tanrıöver için taziye mesajı yayınladı.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Dünya Basın Federasyonu Başkanı Ali Aladağ, Gaziantep'te yaşanan kazada hayatını kaybeden İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirleri Muhammed Abdulkadir Esen ile Umut Yakup Tanrıöver için gönderdiği taziye mesajında şöyle dedi:
"Yüreğimizi yakan feci trafik kazasında aralarında biri Malatyalı hemşerimiz 2 İHA muhabirimizle birlikte sağlık çalışanlarımız ve itfaiye görevlilerimizin de bulunduğu 16 vatandaşımızın hayatını kaybetmesinin üzüntüsünü yaşıyoruz.
İHA ailesinin acısını tüm kalbimle paylaşıyorum. Hayatını kaybeden muhabirlerimize ve vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet; kederli ailelerimize sabır, yaralılarımıza da acil şifa diliyorum. 
Malatyalı kardeşimiz-meslektaşımız hayatının baharında olan mesleğini aşkla yapan Muhammed Abdulkadir Esen’in ailesinin acısını paylaşıyoruz.
Meslektaşımız İHA’nın başarılı Muhabiri Gazeteci Muhammed Abdulkadir Esen’in isminin memleketinde yaşatılması içinde girişimlerde bulunacağız.
Hepimizin başı sağ olsun.
Gaziantep ardından Mardin. Bu iki kaza ile yüreğimiz yandı. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum.”

Yorumlar (0)

2015 © 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Malatya Muhabir | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.