gözdelazer
Final Okulları
Malatya Muhabir
En Çok Görüntülenenler

Malatyaspor taraftar derneği tarafından, İnönü Stadı’nda “İnönü’ye Veda” adı altında düzenlenen iftar yemeğine, Cumhur İttifakı’nı oluşturan partilerden AKP’nin Milletvekili Adayları Ahmet Çakır ve Vahit Atalan, MHP Milletvekili Adayı Mehmet Fendoğlu ile Millet İttifakı’ndan CHP Milletvekili Adayları Veli Ağbaba ve Hulisi Porgalı da katıldılar.

Yemekten sonra konuşan  Malatyaspor’un herkesin ortak sevdası olduğunu ifadeden Çakır, “Malatyaspor hepimizin gözbebeği, üzerine titriyoruz. Herkesin saygı duyması gereken bir değer” dedi.

MHP’li Fendoğlu da, uzun yıllar Malatyaspor’da taraftarlık yaptığını belirterek, “Taraftarlık sonrası yöneticilik yaptım. Bizim yaş üstü dostlarımız iyi bilir namağlup şampiyon olup efsane olan kadroda yöneticiydim. Nurettin Soykan’ı Rahmetle anıyorum. İyi yöneticiydi. Ben Sizden biriyim Allah nasip ederde bugün veya 24 Haziran’da teveccüh edip gönderirseniz Ankara’da sizlerin sesi olmaya adayım” diye konuştu.

CHP adayı Ağbaba da, her zaman Malatyaspor’un yanında olduklarını söyledi.

Bülten- malatyahaber.com

Taraftar İftarında Millet- Cumhur İttifakı Buluştu

Malatyaspor taraftar derneği tarafından, İnönü Stadı’nda “İnönü’ye Veda” adı altında düzenlenen iftar yemeğine, Cumhur İttifakı’nı oluşturan partilerden AKP’nin Milletvekili Adayları Ahmet Çakır ve Vahit Atalan, MHP Milletvekili Adayı Mehmet Fendoğlu ile Millet İttifakı’ndan CHP Milletvekili Adayları Veli Ağbaba ve Hulisi Porgalı da katıldılar. Yemekten sonra konuşan  Malatyaspor’un herkesin ortak sevdası olduğunu ifadeden Çakır, “Malatyaspor hepimizin […]Benzer Galeriler

Yukar Geri Ana Sayfa