gözdelazer
Final Okulları
 • Hatay-1-Malatya-2-
  Hatay-1-Malatya-2-
 • Derebeyleri Taraftarlar Derneği Taraftar Dergisinin ilk sayısını Gürkan’a sundu
  Derebeyleri Taraftarlar Derneği Taraftar Dergisinin ilk sayısını Gürkan’a sundu
 • BÜYÜKŞEHİR ERKEK VOLEYBOL TAKIMINDAN BAŞKAN GÜRKAN’A ZİYARET
  BÜYÜKŞEHİR ERKEK VOLEYBOL TAKIMINDAN BAŞKAN GÜRKAN’A ZİYARET
 • Spor basını emekçilerinin adı Yeni Malatya Stadı’nda yaşayacak
  Spor basını emekçilerinin adı Yeni Malatya Stadı’nda yaşayacak
 • FİLENİN KAPLANLARI EFELER LİGİ İÇİN YOLUNA DEVAM EDİYOR
  FİLENİN KAPLANLARI EFELER LİGİ İÇİN YOLUNA DEVAM EDİYOR
 • Başkan Kazgan’a Yeni Malatyaspor taraftarlarından ziyaret
  Başkan Kazgan’a Yeni Malatyaspor taraftarlarından ziyaret
 • Yeni Malatyaspor Umut ve Tetteh’le Etimesugut’u yendi yoluna devam etti
  Yeni Malatyaspor Umut ve Tetteh’le Etimesugut’u yendi yoluna devam etti
 • Yeni Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği tarafından İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
  Yeni Malatyaspor Derebeyleri Taraftarlar Derneği tarafından İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
 • YEŞİLYURT BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ, BAKAN YARDIMCISI BAYDAŞ’I ZİYARET ETTİ
  YEŞİLYURT BELEDİYESİ GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBÜ YÖNETİMİ, BAKAN YARDIMCISI BAYDAŞ’I ZİYARET ETTİ
 • MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR ERTELEME MAÇINI KAZANDI
  MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR ERTELEME MAÇINI KAZANDI
Malatya Muhabir
Malatya Muhabir
Facebook Like Box Kodunu Giriniz
Çilesiz Semt Pazarı Ve Yaşam Merkezinde Çalışmalar
Çilesiz Semt Pazarı Ve Yaşam Merkezinde Çalışmalar
Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Semt Pazarı, Sosyal Yaşam Alanları, Restaurantı ve Spor Mekânlarına sahip Çilesiz Semt Pazarı ve Yaşam Merkezinin Yeşilyurt’un gelişen kimliğine farklı ve özel değerler katacağını söyledi....
1 Aralık 2020 13:58
Font1 Font2 Font3 Font4

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Semt Pazarı, Sosyal Yaşam Alanları, Restaurantı ve Spor Mekânlarına sahip Çilesiz Semt Pazarı ve Yaşam Merkezinin Yeşilyurt’un gelişen kimliğine farklı ve özel değerler katacağını söyledi.

 

 

Çilesiz Semt Pazarı ve Yaşam Merkezinin inşaat alanında incelemelerde bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’un hızla gelişen bölgelerinden Tecde ve Çilesiz’in birleşme noktasında hizmete sunacakları Semt Pazarı ve Yaşam Merkeziyle bölgeye yeni bir yaşam alanı kuracaklarını söyledi.

Yeşilyurt’un geleceğine güzel eserler bırakmaya devam ettiklerini belirten Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, pazar alanı, sosyal ve sportif mekanları, lokantası, dinlenme alanları ve çevre düzenlemesiyle 7’den 70’e tüm vatandaşlara hitap edecek kaliteli bir projeyi Yeşilyurt’luların hizmetine sunacaklarını ifade etti.

Çilesiz Semt Pazarı ve Yaşam Merkezinin Yeşilyurt’ta devam eden değişim sürecine farklı bir değer katacağını anımsatan Başkan Çınar, “Geleceğe yönelik çok değerli bir eser olan bu projemizin, 3.992 metrekaresi Semt Pazarı, 200 metrekaresi Millet Kıraathanesi, 240 metrekaresi Restorant, 395 metrekaresi Fıtness Salonu, 300 metrekaresi Çocuk Oyun Alanı, 222 metrekaresi Dükkânlar, 794 metrekaresi ortak kullanım alanları, 1.482 metrekaresi 118 araçlık Açık Otopark, 844 metrekaresi yürüyüş alanları, 5.945 metrekaresini ise peyzaj ve yeşil alan olarak Malatya ve Yeşilyurt’a kazandıracağız. diye konuştu.

Başkan Çınar, bölgeye farklı bir dinamizm ve güzellik kazandıracak olan projenin, semt pazarı ve yaşam merkezlerine örnek gösterilecek değerli bir yatırım olduğunu sözlerine eklerken, “Yeşilyurt’umuzun değişen ve gelişen kimliğine büyük katkılar sağlayacak mimari yapıya, görselliğe ve konsepte sahip olan bu projemiz sayesinde Malatya’mıza ve Yeşilyurt’umuza yeni bir yaşam alanı kuracağız. Gerek iç mekanları gerekse de aydınlatmaları, çevre düzenlemesi ve yeşil alanlarıyla burası yeni bir alt merkez olacaktır. Ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalışmaları sürdürürken, bizlerde tüm yatırımlarımızda olduğu gibi geleceğe yönelik güzel bir eser olan buradaki projemizin sorunsuz bir şekilde tamamlanıp hizmete girmesi için her aşamasını yakından takip ediyoruz. 2021 yılında inşallah açılışını yapıp hizmete sunacağız. Projemiz, ilçemizin planlı ve sağlıklı büyümesine, halkımızın mutlu ve huzurlu yaşantısına anlam kazandıracaktır. Malatya’mıza, Yeşilyurt’umuza ve mahallelerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun, emeği geçen herkese şahsım ve hemşerilerim adına teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa