gözdelazer
Final Okulları
Battalgazi Belediyesi
 • Elazığspor’lu taraftar Çalık’tan destek istedi
  Elazığspor’lu taraftar Çalık’tan destek istedi
 • – ASYMD’den amatör lig kararına tepki
  – ASYMD’den amatör lig kararına tepki
 • Malatya ve Göztepe puanları1-1 paylaştı; Kazanan yok 1-1
  Malatya ve Göztepe puanları1-1 paylaştı; Kazanan yok 1-1
 • “Bu Sene Büyük Başarılara İmza Atacağız”
  “Bu Sene Büyük Başarılara İmza Atacağız”
 • 1966 Malatyaspor Taraftarlar Derneği’nden birlik beraberlik mesajı
  1966 Malatyaspor Taraftarlar Derneği’nden birlik beraberlik mesajı
 • Yeni Transfer Sağlık Kontrolünden Geçti
  Yeni Transfer Sağlık Kontrolünden Geçti
 • Christian Cueva ile sözleşme imzaladı
  Christian Cueva ile sözleşme imzaladı
 • Yeni Malatyaspor da 6 oyuncuyla yollar ayrildi
  Yeni Malatyaspor da 6 oyuncuyla yollar ayrildi
 • Adem Büyük Yeni Malatyaspor’a geri mi dönüyor?
  Adem Büyük Yeni Malatyaspor’a geri mi dönüyor?
 • Yeni Malatyaspor Adil Demirbaş için anlaşmaya
  Yeni Malatyaspor Adil Demirbaş için anlaşmaya
Malatya Muhabir
Malatya Muhabir
Facebook Like Box Kodunu Giriniz
Başkan Güder, “Kurallara Uyarsak Normal Hayata Dönüşümüz Hızlı Olacak”
Başkan Güder, “Kurallara Uyarsak Normal Hayata Dönüşümüz Hızlı Olacak”
  İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında Battalgazi Belediyesine bağlı Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği maske, sosyal mesafe ve hijyen denetimlerine katılan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, esnaflara uyarılarda bulunarak, “Kurallara uyarsak normal...
12 Ağustos 2020 15:07
Font1 Font2 Font3 Font4

 

İçişleri Bakanlığı genelgesi kapsamında Battalgazi Belediyesine bağlı Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği maske, sosyal mesafe ve hijyen denetimlerine katılan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, esnaflara uyarılarda bulunarak, “Kurallara uyarsak normal hayata dönüşümüz daha hızlı olacak” dedi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliğine gönderilen ‘Koronavirüs Denetimleri’ konulu genelge kapsamında koronavirüs denetimlerine hız veren Battalgazi Belediyesine bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halkın yoğun olarak bulunduğu market, pazarlar, toplu taşıma aracı, lokanta, kafeterya ve taksilerde denetim gerçekleştirdi. Denetimlere katılan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması gerektiğini hatırlattı. Düzenli periyotlarda denetimlerini gerçekleştiren Battalgazi Belediyesi ekiplerinin, denetimlerine aralıksız olarak devam edeceğini ifade eden Başkan Güder, kurallara uyulduğu takdirde yeni normalle birlikte normal hayata dönüşün daha da hızlı şekilde olacağını vurguladı.

BAŞKAN GÜDER, “BATTALGAZİ BELEDİYESİ OLARAK DENETİMLERİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Yapılan denetimlerde esnaf ve vatandaşların tedbirlere riayet ettiğini dile getiren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “İçişleri Bakanımızın talimatları doğrultusunda mülki amirler ve yerel yöneticiler bulundukları ilçelerde, beldelerde vatandaşların pandemi sürecinde nasıl davrandıklarını görmek ve pandemiye uyulup uyulmadığını kontrol etmek adına denetimler yapıyorlar. Bizde Battalgazi Belediyesi olarak, ekiplerimizle beraber, ilçemizin işlek olan caddelerindeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın pandemi noktasında maske taktıklarını ve alınan kurallara uyduklarını gördük. Kurallara uymayan birkaç arkadaşlarımıza kurallara uymaları ve maske takmaları konusunda uyarılarımızı yaptık. Dünya’yı etkisi altına korona virüs hastalığının insandan insana bir enfeksiyon kaynağı olduğunu ifade ettik. Esnaflarımız sürekli farklı farklı müşterilerle muhatap oluyorlar. Gelen insanların kesinlikle bir taşıyıcı olabileceğini ve şüpheli olduğunu unutmamalılar. Onun için iş yerlerinde kesinlikle maske kuralına riayet etmeliler ve müşterilerini de uyarmalılar. Malatya başta olmak üzere Ülkemizde pandemi ile ilgi son zamanlarda virüsün yayılması noktasında ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Malatya’mızda da bu salgının engellenmesi için yeni normalle birlikte normal hayatımıza dönebileceğimizi vatandaşlarımıza ifade ettik. Bu konuda Zabıta ekiplerimiz her zaman vatandaşla ve esnaflarımızla iç içeler. Maskelerin takılması, mesafenin korunması ve temizliğe dikkat edilmesi noktasında denetimlerini gerçekleştiriyorlar. Umudumuz inşallah kısa sürede Ülkemizde ve Malatya’mızda yaygın olan bu hastalığın en düşük seviyeye düşürülmesi için Battalgazi Belediyesi olarak çalışmalarımızı yapmaya devam ediyoruz” dedi.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa